press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Зарядна станція EFC AC-32MSB

 Станція призначена для зарядки електромобілів та плагін-гібридів одно і трифазним змінним струмом, дозволяє передавати потужність до 22 кВт. Вона забезпечує підключення автомобіля до мережі відповідно до стандарту IEC 61851.

 Захисний корпус виготовлений з листового металу товщиною 1.5 мм і покритий атмосферостійкою порошковою емаллю. Дворівнева система герметизації забезпечує надійний захист від несприятливих погодних умов, що призначений для встановлення поза приміщенням.

 Стан станції можна спостерігати на великому дисплеї, що дозволяє чудово бачити інформацію як у вечірній час, так і під прямими сонячними променями. Вбудований зчитувач безконтактних карт дозволить авторизувати користувача і тримати доступ до зарядки. Для зв'язку з оператором використовуються інтерфейси LAN і 3G/GPRS.

 Станції від EcoFactor забезпечують надійний захист і безпеку під час заряду автомобіля, за умови дотримання правил експлуатації. Вони розраховані на довгострокове використання і забезпечується гарантійним (протягом одного року) та після гарантійним сервісом.

haracterystyka_stacionarni.jpg